Stay Strong. 1 díl.

11. ledna 2013 v 18:51 | Boboo


Heh. Včera jsem přidávala další část, ale omylem jsem zkopírovala jen ten prolog. :3 Takže se omlouvám. Teď už je to doufám ono. :D Radši se třikrát ujistím.
Nevím jestli se vám to vážně líbí nebo ne, já myslím že ne. To je jedno, nechci zase abych tu psala jen články ke každému dnu.:) Takže, když mi tu napíšete "kritiku", přijímám a "možná" se třeba zlepším :D


"Crrrr.." probudil mě známý zvuk budíku! Posadila jsem se na postel, kapky deště mlátily do oken. "No bezva!" řekla jsem znechuceně nad tím hnusným počasím a šouravým pohybem se dopotácela do koupelny.Opláchla jsem si obličej a znovu se došourala zpátky do pokoje. Otevřela jsem skříň a začala hledat něco na sebe.Nakonec jsem se rozhodla pro černé rifle a mé oblíbené bílé tričko.Učesala jsem si své dlouhé,rovné hnědé vlasy, namalovala se.Chytla jsem svůj bágl a až přede dveřmi si uvědomila, že prší!Utíkala jsem si pro mikinu a vydala se deštivými ulicemi Londýna směrem ke škole. Dnes nás čekal test z Chemie, kterou jsme měly hned první hodinu, proto jsem pospíchala, abych si to mohla před hodinou ještě trošku zopakovat.Když už jsem konečně byla ve škole, zrovna zvonilo.Pospíchala jsem do třídy a nedávala pozor na lidi, chodící kolem mě, díky tomu jsem taky srazila jednoho kluka, kterému popadaly na zem všechny učebnice které nesl "Moc se ti omlouvám" "To je dobrý" "Ne, pomůžu ti" byl to takový roztomilý blonďáček s modrýma očima.Byl krásný.Pomohla jsem mu posbírat všechny popadané učebnice a dál utíkala do třídy.Pozdě! "Ale,ale, Mongomeriová ,zase pozdě?" "Omlouvám se paní učitelko, nevím co mě zdrželo" Zavřela jsem dveře a slyšela jsem jak se někdo vzadu tupě uchechtl. "Takže, na test máte celou hodinu, hodně štěstí" řekla učitelka a rozdala nám testy.
Potom už se to jen táhlo. Na obědě vždycky sedávám sama u jednoho stolu ke kterému si nikdy nikdo nesedá.Všimla jsem si, že stůl ale prázdný není! Seděl tam ten blonďáček kterého jsem ráno srazila. "Mm, jakto že tu sedíš?" " Jéé,promiň jestli je to tvůj stůl, ale sem tu nový a nikdo se tu semnou nebaví a tady bylo volno." Smutně na mě koukal. Usmála jsem se a sedla si k němu."Jak se jmenuješ?" "Já jsem Niall a ty?" "Kelsey" "Kelsey? Pěkné jméno. Takhle se jmenovala moje sestra" sklopil hlavu. "Jak to myslíš jmenovala?" "No, to je na dlouho" "Já mám hodně času Nialle.Klidně mi to pověz." Chytla jsem ho za rameno, koukl na mě a málo se pousmál. "A nemohl bych ti to povyprávět někde jinde než tady?" "Jasně, kde?" "Tak třeba v 6 u jezera v parku?" "Tak jo" usmála jsem se na něj a dál jsme si povídaly.
Došla jsem domů, padla na postel a usnula.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 klarik33 klarik33 | 11. ledna 2013 v 19:22 | Reagovat

Ahoj..promiň, že se ozývám tak pozdě ale do affs tě neberu..:/ promiň

2 Wewe Wewe | Web | 13. ledna 2013 v 18:25 | Reagovat

Krásne :3 :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama