Únor 2013

Meme komixy #04

28. února 2013 v 14:06 | Kenzoo-
Várka něčeho u čeho jsem se docela zasmála :D Doufám, že vy taky :3

Som rebel

27. února 2013 v 16:26 | Kenzoo-
Ahoj lidi, opět píšu deník, protože prostě chci :D
Včera jsme psali z dějepisu a češtiny. Ta posraná učitelka mi nasolí písemnku bez odhledu na to, že jsem tam týden nebyla. Třeba si to ještě rozmyslí a nezapíše mi to.Nesnáším ji. Ve fyzice jsme s kámoškou kecaly na poua a jednu spolužačku před náma (šprtka) to strašně sralo a pořád nás komandovala jak kdyby jsme byli její děti, nakonec jsme ju nasrali tak že si šla sednout úplně na druhou stranu třídy :D. V těláku jsme chodili po kladině a já vždycky šla a až se nedívala učitelka tak jsem se na to vykašlala, potom jsme hráli házenou :3 Párkrát jsem to hodila do alelůja, ale nikdo mi nenadával, takže fajn :D
A dneska byla taková ta nuda, odpadla nám hudebka takže super :3 V chemii jsme s kámoškou papali lentilky. Začíná mě srát jeden spolužák :D Pořád mi podkopává nohy, lechtá mě, zabíjí mě pohledem, rozccuchává mi vlasy a další podobný sračky který mě štvou :DTeď jsem došla od taťky, opravdu nezávidím těm kterým se rozvádí rodiče teď. Byla jsem sice malá, ale každou tu posranou lež si pamatuju. Zabíjí mě, když si s vlastním tátou nepokecáte, protože je nemocnej a nemůže plynule mluvit, protože ty slova prostě nezná. Ale to je jedno. Mějte se.

Vans off the wall #03

26. února 2013 v 20:26 | Kenzoo-

If you jump, I jump

25. února 2013 v 18:16 | Kenzoo-
Helou. Jak se máte? Já blbě, vlastně ani nevím proč.
V Sobotu jsme byli u babičky, slavila 60ý narozeniny, ne nešly jsme tam pěšo. Babičce jsme popřály a jako obvykle jsme si z děckama zalezli do pokoje a koukaly na televizy, pily šampáňo, jedly a tak. Nakonec se mamka rozhodli že budou pít oba a auto necháme tady, takže jsme jely o 11i taxíkem. No a v Neděli ráno jsme autobusem jely na oběd opět k babičce a pro auto :D Dneska jsme jely se třídou a ještě s půlkou béčka do Brna na nějakej výukovej program kterej se nazýval "Sex je náš" asi víte o co šlo. :D Byla to docela nuda. Na konci nám pustily film o HIV, tak jsem si mohly lehnout :') Zpátky jsme zase jely prvně šalinou a potom jsme čekaly na nádraží na vlak. Měly jsme tak 10minut rozchod tak jsem si šla koupoit do pekárny malou pizzu. :3 Studenou jak ho*no. -__- Na cestě z vlaku na nás počkali tři kluci a celou cestu po nás šily mokrým sněhem. -_- Samozdřejmě jsem to nejvíc schytala já. Snažila jsem se přemluvit mamku abych nemusela do výtvarky, ale ona nikdy nepovolí. Jsem unavená a chce se mi spát. Tak se mějte.

wish list 2013

24. února 2013 v 10:03 | Kenzoo-
Tohle je můj seznam přání na rok 2013.
Jo, je docela blbý to přidávat koncem února, ale tak co.
Všechno co splním přeškrutnu čarou (sdderfc)

1. Potkat One Direction.
2. Shodit 10kilo.
3. Užít si úžasný léto s kámošema.
4. Nechat si narůst vlasy tak do půl zad.
5. Pořádně se někde opít.
6. Mít na blogu za den návštěvnost 100lidí.
7. Učit se!
8. Letět do Londýna (někdo semnou?)
9. Jíst zdravě.
10. Něco vyhrát.
11. Založit si vlastní taneční skupinu.
12. Už nikdy neztratit svoji nejlepší kamarádku!!

Postupem času tam ještě asi něco dopřidávám. Doufám, že se něco z toho splní.

Chester See- God Damn Your Beautiful

22. února 2013 v 18:41 | Kenzoo-

Tady na tu písničku nemůžu nic říct. Vždycky když si ji pustím, rozbrečím se. Vzpomenu si na všechny krásný chvíle prožitý buď s rodinou nebo s kamarády kteří už nejsou kamarády. Všechno to bylo tak krásný, ale čas vrátit nejde.
Je mi z toho na nic. Je dokonalá

Chci zpět

21. února 2013 v 17:23 | Kenzoo-
Takže ahój.
Před chvílí jsem se vrátila z hor. Byla jsem fakt blbá když jsem psala, že se mi tam moc nechce. Tohle bylo nejlepších 5 dní z celé zimy, ještě Vánoce teda. Nakonec jsem na hotelu internet chytila, ale moc jsem na něj nechodila. Pár z vás mi tu psalo, že neobíhám. Psala jsem v článku že jedu na hory, tak doufám že jste si mě nikdo za těch 5 dní nesmazali, budu se to snažit teď dohnat. Bylo tam něco kolem jednoho metru sněhu, což bylo super. Třetí den začalo nehorázně sněžit a než jsme dojeli lanovkou nahoru byli jsme jak sněhuláci. Srazila jsem jenom tři děcka :'D Som rebel. :'D To třetí si za to mohlo samo. Ten den co strašně sněžilo jsem na tom prkně padala pořád, protože tam byl strašně rozježděnej sníh a muldy všude. Včera a dneska už to bylo suprový, svítilo slunko a nebylo tam tolik lidí. :3 Ale úplně všechno mě bolí, asi mám natažený svaly na noze -_- Vůbec se mi nechce zítra do škole, ještě že je potom hned víkend. Tak se mějte.

Austin Mahone- Say Somethin

20. února 2013 v 17:00 | Kenzoo-

Od tohohle kluka jsem slyšela zatím dvě písničky, hodně se oběvuje na blozích ostatních. Žeby někdo další ze kterýho bude umírat milióny holek? Haha, ne. Tohle dokážou jen jedni. Musím uznat, že ta písnička je ale dobrá :)

I am your death- 2. část

18. února 2013 v 15:00 | Kenzoo- |  Příběhy
Tak jo, napsala jsem další díl toho mého příběhu. Jo, já vím že je to skoro jako "Twilight", ale ono to má děj který chci.
Příběh v c.č.

Starbucks coffee #02

17. února 2013 v 17:33 | Kenzoo-

Jednou si chci s někým zajít do Starbucks. Je škoda, že tady v ČR to není, protože i když kávu nepiju tohle vypadá neuvěřitelně krásně. Dali by jste si ?