Březen 2013

I need a Horan's hug

31. března 2013 v 20:29 | Kenzoo-
Helou. Konečně jsem dojela z Beskyd. Bylo to tam super, chata byla strašně pěkná a celá ze dřeva. Teda jako Jaro nikde ale aspoň máme letní čas :D Tam byl tak metr sněhu a to tam ještě každej den sněžilo. Byla bomba stavět sněhuláka na Velikonoce :D Konečně, konečně jsem spala s bratrancema v jednom pokoji než s dospělýma, protože ti vždycky nehorázně chrápou a já mám sto chutí vyskočit ven z okna.-_- Strašně jsme se nasmáli třeba u hry 'Scrabble' :D Bratranec měl vždycky takový kecy že jsem umírala smíchy a někdy zase takový, že jsem ho liskala. -_- Dojela tam za náma ani moje mamka, protože ji pustili. Ale to co jsem se dozvěděla mě naprosto dostalo až k slzám. Nebudu to rozebírat, protože on tom nechci mluvit ani psát. Není to jednoduchý.

I am your death- 6.část

30. března 2013 v 20:00 | Kenzoo-
Další část. Doufám, že se vám to bude líbit :)
Příběh v c.č

Čokoláda #02

29. března 2013 v 19:00 | Kenzoo- |  '1000 věcí co mám ráda'
A další věc co patří do rubriky '1000 věcí co mám ráda'

Proč nemůžu být chvíli šťastná?

28. března 2013 v 13:04 | Kenzoo-
Ahoj, opět píšu deník, protože tak za tři hodiny odjíždím do Beskyd na chatu s tetou.
V Úterý kluci zase oběvili něco, čím můžou mučit holky. Vždycky si rozstřihly gumičku a stříleli tím po nás, ještě teď mám takový flíčky na rukách a nohách, jeden i na čele -_- V tělocviku jsme jakože skákali do výšky, protože měla být ve Středu laťka, já to neumím, takže jsem to ani nemusela zkoušet. Druhou hodinu jsme hráli přehazku u které jsem se málem pochcala smíchy :D Kámoška zamnou kopla balón, ale místo toho aby mě přeletěl tak mi ho kopla přímo do prdele :'D No, jak řekla 'můj první anál' :D Včera jsme se učili tři hodiny a potom jsme byli pořád na velikonoční laťce. Kluci nás tam zase srali stěma gumičkama -_- Ale když jsme domů nikdo nebyl doma, což mě přišlo divný. O pěti mi zavolal mamčin přítel, že je mamka v nemocnici a že neví kdy se vrátí. Tak jsem si šla do krámu pro nějaký jídlo a čekala. Dojel sám a řekl, že si tam mamku nechají, ale že neví do kdy. Problém je ten, že ani nevím co se stalo protože mi to nechtěl říct. Bojím se, aby to nebylo něco vážnějšího. Jenom tohle ne. Takže v Beskydech budu asi jenom sama s tetou a on bude doma a bude u ní. A já nic nevím, sere mě to! No nic, teď do Neděle nebudu obíhat, tak mě neukamenujte. Ahoj.

Chris Brown - Should've Kissed You

27. března 2013 v 13:58 | Kenzoo-
Další moje oblíbená písnička kterou jsem našla před pár dny. Od Chrise se mi líbí i spousta dalších
krásných písniček.
Líbí?

komón,komón, ajm not bič aj vona by rič.

25. března 2013 v 18:57 | Kenzoo-
Čau děti moje. V Neděli jsem se neozvala, protože jsme byli vtom Brně. :)
V Pátek jsme se učili ve Streetu House :'3 Bezvadný to bylo :) V Sobotu jsme šly odpoledne k babičce společně s tetou. Byla to docela nuda, ale to je vždycky. U babičky jsem zase snědla pytlík brambůrek a popcorn, miluju babičku :'3 Včera jsme museli vstávat brzo, protože nám jel v devět vlak. Chtěla jsem si koupit troje nový Vansky, který ale tady nejsou nikde k sehnání, takže si je budu muset obědnat přes internet, doufám, že mi to mamka dovolí. No, nakonec jsem si ale nekoupila žádný. Ale koupila jsem si nový dvoje kalhoty a asi 5 třiček, takže jsem docela spokojená ;) Dneska jsem šla na první hodinu a potom jela do Brna, pro nějakou cenu kterou jsem vyhrála. Dostala jsem foťák. Nejsem spokojená, jako, byl tam kluk kterej to taky vyhrál a vylosovali ho jako prvního a takovej malej kluk a dostane tablet? Před míma očima? Grr. Chtěla jsem tablét -__- No jinak, tohle že je Jaro?! Tohle?! Kdyť sněží a je pod nulou. Já chci chodit v mikině a né v zimních botách a narvaná v rukavicích -_- Mějte se.

Btw. Omlouvám se, že furt měním vzhled. -_-

(nová rubrika) Tanec #01

23. března 2013 v 17:51 | Kenzoo- |  '1000 věcí co mám ráda'
Rozhodla jsem se pro novou rubriku '1000 věcí co mám ráda'. Každý týden vám přidám jeden, nebo dva články na tohle téma. Snad vám to nevadí ;)

Vyhlášení kontroly affiliates

22. března 2013 v 20:42 | Kenzoo-
Jak jsem napsala, dneska je konec kontroly a nakonec se vás zapsalo jenom 17. Nevím jako, ale 17 ze 31 spřátelených blogů. Fajný. Myslím, že tři jsou pozastavené, takže si je dám do pozastavení. Ti co se nezapsali a na jejich blog chodím ráda si napíšu do 'oblíbených blogů' a ti co se zapsali budou normálně moji 'darlings', který budu pravdielně obíhat.:3

Leze na mě Jaro

21. března 2013 v 20:16 | Kenzoo-
Heló. Zase píšu pozdě, protože jsem se do teď šprtala básničku kterou máme na zítra -_-
Tento týden začal špatně, ale to už je pryč, protože se teď mám neobvikle dobře o.O Ve středu jsem z dikrátu dostala za 5, opět za pět :D V tělocviku jsme šplhali a dělali cosi na hrazdě. Vyšplhala jsem nic a na hrazdě jsem to teda dala no -_- Poslední dobou nedávám v hodinách vůbec pozor, protože tam vždycky vzadu s kámošema kecáme a strašně se smějeme. Dneska mi kluci u Poua vymazali všechny moje nazbíraný hovínka, myslela jsem že je postřelím. :D Dneska to začalo ve třídě divně zapáchat, nevím jestli to bylo tím plesnivým chlebem v květináči nebo naší bezednou skříní o.O Vždycky si kluci vezmou konvičku plnou vody a nalijou to takovej vestavěné skříně. Už jsme tam toho nalili strašně moc a všichni furt řeší co tam je :D Taky jsem dneska normálně vyhrála v badbintonu ve sportovkách :3 Oh yeah. V Sobotu normálně zase půjdem k babičce pěšky. Bezva -_- V Neděli jedeme s mamkou vlakem do Brna na nákupy :3 Už se strašně těším, potřebuju aspoň dvoje nový botasky a spoustu oblečeníí :D Mějte se.
Jinak, zítra vyhlašuju kontrolu, tákžé se tam ještě můžete zapsat :D → TU

Dubstep Violin Original- Lindsey Stirling- Crystallize

20. března 2013 v 18:19 | Kenzoo-
Nějak jsem Dubsteb neposlouchala a neposlouchám, ale tady tohle je naprosto dokonalý.
Teda, aspoň pro mě :'3