Duben 2013

Vždy když se ti podívám do očí tam najdu to, proč jsem se do tebe zamilovala

30. dubna 2013 v 16:42 | Kenzoo-

Zdar jak pes -_- Jak se máte?
Víkend byl pohodovej, v Sobotu jsme jeli na kole přes ty nejhorší kopce jaký znám -_- Krása. Oběd jsem vařila já, héh jsem na sebe hrdá, zvládla jsem to. Ne vážně, bylo to dobrý :D
Jó, v Neděli jsme jeli do Brna, protože mamka chtěla nějaký barevný kalhoty, protože jí je teďkom všechno velký. Její stehno je snad jak moje lýtko o.O Já jsem zháněla nějaký barevný třičtvrťáky teďkom na Jaro, sehnala jsem černý z materiálu kterej jsem nechtěla :D Ha, jsem vybíravá nojo. Ale tak, aspoň jsem si koupila dvě pěkný trička se kterýma jsem nad míru spokojená :'3
Ha, dneska dělala učitelka novej zasedací pořádek, strašě chtěla rozsadit nás vzadu, ale nakonec jsem tam zůstala :3 Aspoň že tak, nechci jít do předu, fuj. Zatím dobrý, snad mě nepřesune -_-
Běhali jsme 200metrů, měla jsem to za 40sekund, o jednu sekundu a měla byc jednučku a to jsem to minulej rok měla snad za 38-39 ? o.O Nechci kecat, ale mám pocit že jsem to měla lepší. Taky jsme skákali do písku, heh, nebudu vm radši ani říkat kolik jsem skočila, protože se stydím, prostě neumím skákat do dálky -_-Pff.


Calvin Harris - I Need Your Love ft. Ellie Goulding

28. dubna 2013 v 12:09 | Kenzoo-
Není moc stará, ale totálně jsem se do ní zamilovala.
Doufám, že vám se taky líbí, protože mě neskutečně moc.
Ellie a Calvin jsou sami o sobě úžasní.
Líbí?

Vzpomínky nikdy neumřou

26. dubna 2013 v 20:04 | Kenzoo-
Helou. A jo, zase deník :D
V minulém deníku jsem se jednou větou zmínila o klukovi. Zjistila jsem, že se sem opravdu nevyplatí psát něco o klucích. Zase se museli o jednu blbou větu všichni starat a vyzvídat -_- teda aspoň ti co chodí na můj blog a šíří to dál, žejo. Takže, asi sem prostě už nebudu psát nic osobního, nic co by ostatní 'nějak zajímalo' a podobně. Stojí mi to za to? Ne. Založím si další blog, kterej bude víc otevřenější a nikdo nebude vědět, že to jsem já. Bude to lepší.
Nevím proč, ale za poslední čtyři dny jsem byla 3krát zkoušená. Whát? Ale dobrý, nic zlého jsem nedostala :3 Až na 5,4 z čejáku -_- Jak jsem to tak pochopila tak se Neděle zrušila, protože kamarádka je neschopná a nikdy semnou nic nepodnikne. Pff, kéž by bylo všechno jako první pololetí -_-
Včera mamce vytahovali stehy. Má díru v břiše -_- Pořád jsem si zní dělala srandu, že si tam může strčit prst a nebo si tam posvítit baterkou :D Jsem zlá dcera.
Už nevím co psát, así to skončím.Báj

Řetězák 01

24. dubna 2013 v 21:25 | Kenzoo-
Teď zase něco trochu nezáživnýho :D
Hledala jsem nějakej 'normální' řetězák, kterej bych sem mohla dát. Tento byl nejlepší ;)

Kdyby nebyly vzpomínky, člověk by nevěřil, že byl někdy šťastný

23. dubna 2013 v 19:44 | Kenzoo-
Čáu, yep, zase diář :3
Páni, já psala diář naposledy ve Středu? wuá. No, za ten týden se nic zvláštního nestalo, možná. Až na to, že jsem těďkom úplně baf do jednoho kluka. Miluju když se směje :3 Nějak to nebudu psát po dnech, protože už si nepamatuju co jsem dělala ve Čtvrtek. Dneska jsme měli jenom jednu hodinu tělocvik a běhali jsme na stadionu 60m, no, jsem se sebou velmi nespokojená :D Minulej rok, jsem to měla za 9,3 a dneska za 10,5. Grr. Ale ta trať byla na hovno, se mi tam podlomili kolena a málem jsem spadla :D Ježiš, to by byl trapas. :D Ve fyzice jsem dneska naprosto nedávala vůbec pozor, hrála jsem si tam Poua a nebo byla na internetu. Ani se neptejte co dělala kamarádka -_- :D Odpo jsem si šla s kamarádkou do Penny pro 'Relax' miluju ten džus :3 Měli ho ve slevě, takže :D Musím říct, že doufám aby třídní udělala novej zasedák, protože už mi začíná vadit to otravování kluků. Bože, vždyť já mám modřinu na kolínku :D Jsem ráda, že už je tak krásně, ale zase by nemuselo být takový horko. Když jsme došly z toho stadionu a potom hned na oběd, tak jsem myslela, že umřu :D Takový horko mi dlouho nebylo.
Domlouvala jsem se s kamarádkou, že by jsme jeli v Neděli do Brna na takový ty větší nákupy :3 Potřebuju nějaký kalhoty na Jaro. :3 Tak ahoj ;)

Johny Machette- Se Zbláznim

22. dubna 2013 v 20:31 | Kenzoo-
Jojo, tuhle písničku jste určitě slyšeli všichni.
Na to, že jsem proti českým rapům a všeho českýho, tak tohle se mi vážně srašně líbí.
Ani nevím kdy jsem na tu písničku narazila, ale je boží, ne?

Summer - #05

21. dubna 2013 v 14:23 | Kenzoo- |  '1000 věcí co mám ráda'
(léto) pro mnoha znás nejoblíbenější část roka.

I am your death- 8.část

19. dubna 2013 v 19:51 | Kenzoo- |  Příběhy
U,uu. Jop, další část. Nějak strašně jsem se vžila do psaní téhle povídky :'3
Snad se bude líbit :)

Někdy je lepší se jenom usmát

17. dubna 2013 v 19:44 | Kenzoo-
Čau. Bude to takovej odfláklej diář, protože se musím jít pelášit učit do matiky.
V Neděli jsem mamce ještě ráno musela skočit pro pár věcí do krámu, který potřebovala do nemocnice. Byla na pokoji s nějakou starší paní. Nebylo to zrovna lehký ji tam nechat. Cestou zpět jsme se stavili na jídle a odpoledne vyrazili na kolo. Konečně nás přivítalo Jaro tak proč toho nevyužít?
V Pondělí jsem mluvila s mamkou jen pře telefon, nebyl to nějak dlouhej hovor, protože jsem měla pocit, že se zase rozbrečím, vydržela jsem to a rozbrečela jsem se až potom co jsem to tipla. Ve škole to bylo v pohodě, v Pondělí nemáme až tak náročný předměty.
V Úterý jsem dostala jedničku z fyziky, och snad první za můj život. Takový písemky by nám měl dávat pořád, taky jsem ještě dostala trojku z matematiky. Na to že jsem ty příklady nechápala tak dobrý. V tělocviku jsme dělali kliky- mám za 2minuty 50. Druhou hoďku jsme šly ven hrát basketbal, konečně nějaká hra. :3
Dneska jsem si musela opravit tu pětku z chemie, tak doufám že aspoň dvojka to bude.V hudebce jsme se dívali na nějakej film se kterýho jsem slyšela úplný hovno. Odpo jsem šla nakoupit mamce nějaký další věci do nemocnice a potom šla k taťkovi. Zítra prý pojedu za mamkou taky, tak nevím jak dopadnu. Nevím jak na tom je.
Ale teď si musím jít projít matiku a potom si dát zasloužený odpočinek. Bye.

Little Mix - DNA

16. dubna 2013 v 17:41 | Kenzoo-
Little Mix zrovna nějak nemusím, ale mají krásný písničky.
Zdá se mi, že díky 1D se strašně zviditelnily.
Ale tahle je úžasná.

Máte rádi LM?