Červen 2013

Skutečná přátelství jsou věčná

30. června 2013 v 20:39 | Kenzoo-
Heló. Tak tu máme prázdniny, yeah. Řeknu vám, když jsme se tam tak loučili, nechtělo se mi je opustit na blbý dva měsíce. Vysvědčení nedopadlo ani katastrofálně ani nějak dobře. No, tak jsem skončila s 5 trojkama -_- o jednu víc než na pololetí. Za pár dní už pojedu na tábor na kterej se božsky těším :3 Zase se tam ti největší čísla sejdou a bude to epický :3 Asi po třech týdnech se mi můj bratr ráčil donést nový obal na telefon z pošty, kterej mi obědnával na narozeniny. Obědnala jsem si další s tučňáčkem a křidýlkama :'3 Potom jsem si ještě obědnala umělý roztahováky, ze kterých jsem nadšená a to mi ještě nedošli. Včera jsme zahajovali s naší celou sešlou family prázdniny grilovačkou a tak. S bratrancema jsem se domluvila, že si zítra uděláme sami tři výlet do Brna do kina a tak nějak na nákupy, i s obědem :D tak už se těším, i když bych je někdy zakopala 20metrů pod zem. Potom vám nafotím a ukážu ty roztahováky,obal a třeba ještě to co si koupím. No nic, loučím se, pá.

V nebi mě nechtějí v pekle se mě bojí tak jsem tady

27. června 2013 v 6:26 | Kenzoo-
Čus. Trošku rozespalá se vám hlásím v článku o.O Včera jsem se nějak totálně zabrala do hry, že jsem u toho už napůl spala a potom jsem si šla lehnout. A teď jsem před chvílí vstala, páni už se těším až budu spát do oběda. :3 Možná se ty dva měsíce vyspím. Včera byla ve škole nehorázná nuda. Prvně jsme pomáhali ve skladu s učebnicema a potom si jsme šli vyklidit skříňky. Nebylo to nějak nic těžkýho, protože jsme ji měli čistou, žádná plíseň. No a potom bylo volno asi 2 hodiny a to byla tak strašná nuda, že to nejde ani popsat. Nevím proč, ale předpokládám že dneska bude to stejný :D I když máme mát nějaký utkání mezi osmičkama. Asi si sebou vezmu nějaký karty, třeba UNO.Taky teď potřebuju něco k jídlu. Jinak umřu. Už jenomm dneska a zítra a pak ty blbečky neuvidím. Bude se mě po nich stýskat a to nevím jak bude v déváté. Vůbec se mi do devítky nechce, vůbec. Nechci se snima pak rozloučit. No nic, jdu se chystat. Mějte se pěkně.

Můj revír

24. června 2013 v 12:40 | Kenzoo-
Čus. Omlouvám se, že jsem 'velice' aktivní, přidávám články a často obíhám. Fakt se omlouvám, ale teď jaksi nějak nestíhám a nebo se mě spíš nechce. Končí škola a už se blíží prázdniny, na který já se těším. Za pár dní pojedu na tábor. Ještě musím vymyslet, jak to bude s přidáváním článků -_- V Sobotu jsme byli celý den u babičky, protože se tam mělo něco dělat, myslím že plot o.O Jasně, že jsem se 'zapojila' i já, líný člověk. Radši jsme tam s bratrancema žrali třešně až nám z toho bylo špatně, teď už je nemůžu ani vidět :D. V Neděli jsme jeli na kole, protože bylo krásně. Docela se mi ta trasa líbila a nebyla jsem ani moc unavená, ale zase mě začala bolet hlava. Vždycky když z někama dojdu, dojedu tak mě boléí hlava, už nevím co stím -_- Sere mě to. Dneska mě ve čtyři ráno vzbudila bouřka, konečně není takový teplo a je zima :D Měli jsme sportovní den, takže nuda jak prase. A to půjdu ještě do výtvarky pro vysvědčení, páni měla bych koupit učitelce kytku. Snad poprvé nad náma vyhrála ta druhá škola :D Ts, poprvé a naposled :D Mrzí mě že jsem nic nedělala, protože jsem se těšila, že mě dá učitelka na přehazku a ono hovno. -_- Zítra odevzdáváme učebnice, tak bych to měla dát dopořádku zavčas :D Tak se mějte hezky, čus.

Přítel je člověk, který zná melodii tvého srdce, který ti ji předzpívá když ji zapomeneš

20. června 2013 v 20:58 | Kenzoo-

Heló. Jak si užíváte parné dny? -_- Já mám pocit, že mě snad jebne už. Strašný horko od rána až do noci, kdy neusnu.
Dneska jsme se naposledy učili a zítra už jdeme jen na zmrzku a pak prej do parku. Ještě budu naší vypatlané učitelce doníst referát, kvůli dvojce z přírodopisu. Dohánění na poslední chvíli, ty vole. Dneska a zítra končíme ve škole ve 12:00, kvůli tomu horku, úplně boží končit kvůli horku :D Ve škole je každou hodinu rvačka o třídy, kam nesvítí slunko a je tam krásnej chládek. To teplo v naší škole, je vážně strašný :D Včera jsme jeli s mamkou do Brna, pro moje nový kraťase a plavky. Mám oboje a jsem nad míru spokojená. Dneska jak jsme končili dřív, tak jsme s kámoškou hned letěli na koupák se schladit. Konečně, tyjo. Boží. Na zítřek jsme se domluvili s kámoškou zase do Brna na nákupy. Miluju to sní :D Bude sice hrozný horko, ale budiž. Pokud by to nevyšlo, letěla bych zase na koupák. Mám spálenej nos, jako obvykle a ramena jak prase :D Taky jsme dneska koupali křečka, jemu je totiž taky horko a ve volných chvílích si ani myslím, že už nežije. Tak ho mamka dala do našeho kolečka, lehoučce napustila vodu a jenom se tak očvachtal :D Není to týrání zvířat! To je asi všechno, užívejte si to teplo a mějte se pěkně :)

MACKLEMORE & RYAN LEWIS - CAN'T HOLD US FEAT. RAY DALTON

18. června 2013 v 22:04 | Kenzoo-
Takže, Macklemore je mazák :D
Boží písnička :'3
Líbí?

Vlasy

16. června 2013 v 21:09 | Kenzoo-
Čágo. Zase píšu deník, nějak nevím co ostatního napsat. Včera jsem měla napsat článek, ale nějak jsem to vůbec nestihla. V Pátek jsem hned po streetu šla ještě s kámoškou nachystat věci na ten muzikál a tak. V Sobotu jsem musela vstávat brzo abych všechno stihla. Hned o 12ti jsem šla pro kámošku a šly jsme nafouknout atrakce. Já měla takovou tu skákací loď a ona měla skákací hrad. Jakmile jsme si sedly nemohly jsme si jít ani na záchod, protože tam pořád někdo chodil. Mě už od rána třeštila hlava a ještě ty uječený děcka, bezva. Byli jsme tam 4 nebo 5 hodin a potom se to vyfouklo, museli jsme se rychle převlíct do oblečení, ve kterým jsme měli tancovat. Nakonec jsme dohromady za obě ty atrakce vydělali asi 9000,-, což je dost když to stálo 20,-. Snad nám z toho něco potom dají. Po vystoupení jsme zase rychle utíkali ke kámošce se dát trošku do pucu, protože jsme byli spocený jak prase. Už byl večer, tak jsme se trochu přioblíkly, utíkali zpátky, koupili si oříšky a muzikál akorát začal. Byl úplně dokonalej :'3 Fotky dám dolů. Dali jsme si pívo a o 11ti šly domů, s horečkou jsem šla spát kolem půlnoci -_- Ale stálo to za to :'3 Dneska jsme byli na kole, byl pařák jak prase -_- Mějte se. čau.

Světu jsi možná jen jedinou osobou. Ale jediné osobě můžeš být celým světem

13. června 2013 v 20:46 | Kenzoo-
Zdar bejbíni. Zase píšu pozdě, protože to prostě nestíhám! :D Dneska jsem přišla ze školy, šla ven, dívala se na Horácia, večeřela a barvila si vlasy :D Jo, konečně mi mamka svolila si obarvit hlavu :'3 Vypadá to, krutě! yeah. :3
Ve Středu jsem si musela opravit známku z chemie na vízo, tak ještě že jsem se tak pylně učila, protože mi učitelka hned nasolila test :D Vše jsem věděla. Odpoledne jsme šly na pizzu za bráchem, byla boží :3 Pak jsem se s mamkou pohádala kvůli úplné blbosti a dělala uraženou. No, taky už potřebuju nový sluneční brýle, protože ty co mám jsou strašně hnusný :D Už se těším na Sobotu jak půjdeme s kámoškou na ten muzikál dělat ty 'pořadatele' vůů. Už nevím co bych vám tu tak psala. Dneska byla ve škole docela nuda. V matice vybrala učitelka nějaký děcka a šly dělat něco s učebnicema a zbytek jsme měli rýsovat. No, moc toho nemám jelikož jsem seděla vedle teď nejukecanějších děcek :D Ve sportovkách jsme hráli baseball, mě se nechtělo tak jsem nehrála. Nějak to nemůžu pochopit, ale oni to ti kluci vždycky tak prožívají :D Omlouvám se že moc neobíhám, ale teď už jdu na TO! Opravdu to nestíhám. Mějte se.

Lepší dobrý nepřítel než špatný přítel

11. června 2013 v 20:54 | Kenzoo-
Čau prdi. Zase píšu strašně pozdě, ale ty dny utíkají tak rychle a já to nikdy nestíhám. O víkendu jsme slavili narozeniny a dostala jsem samo obálky :D Heh. Nakonec mám 4000,- yeah. Už je mi dneska konečně 14, yeah. A mám náladu na hovno. V Neděli jsme jeli zase na kole a bylo to docela v pohodě. Až na to, že mě potom třeštila hlava jak něco. Včera jsme po škole jeli s kámoškou zase do Vyškova, protože se mi nechtělo do výtvarky, heh. Tak jsem si zase dala kousek pizzy. Cestou zpět jsme museli přestupovat a tak jsem tam čekali hodinu na další bus. Kámoška hned jak jsme dojeli, zahlídla nějakýho pěknýho kluka a s telefonem si hrála na agenta aby ho vyfotila :'D Když se nás potom zeptal na rozměnění peněz byla z toho málem udělaná. Dneska jsme v tělocviku byli dvě hodiny v hale a hráli vybíjenou a potom basketbal, snad nejlepší hry vůbec :D Mamka mě dneska pozvali do mekáče, tak jsem se za celej den najedla a byla jsem spokojená. Potom jsme šly s babičkou ještě na Hotel na zákusek, dala jsem si čokoládové suflé. Ty vole, to bylo něco tak dobrýho :'3 Leží tu vedle mě Haribo a já mám chuť po něm skočit, ale nemůžu :D Nemůžu! shit. Včera bylo krásně a dneska zase hnusně, to počasí je fákt divný! Jinak, téma týdne je zábavný teda :'D Na to bych psát nechtěla. Asi si půjdu popovídat s křečkem a potom půjdu pařit :3 Páčko.

The Script - If You Could See Me Now

9. června 2013 v 20:32 | Kenzoo-
Doufám, že semnou budete všichni souhlasit, když napíšu, že tady ta písnička je něco tak krásnýho,
že by byl snad hřích si ji minimálně 5x denně nepustit.
Nemůžu se zbavit toho textu, pořád si ji v hlavě zpívám.

Kamarád tě nikdy neviděl plakat, ale příteli se chvějí ramena, když vidí Tvé slzy

7. června 2013 v 20:25 | Kenzoo-

Čau prdi. Už je zase Pátek, zdá se mi že ty dny utíkají až moc rychle. Za chvíli budou prázdniny a já se na ně těším, ale jsou tu i důvody se na něnetěšit. Neuvidím ho. V Úterý byl rodičák, ze kterýho jsem vivázla bez zranění :D Akorát mi vychází moc trojek, takže to zase doháním na čtyři :D Musím. Naše třídní fotka je docela ujetá, někteří jsou tam jako idioti :D Včetně mě. Poslední dobou vůbec nespím, pořád nad něčím přemýšlím třeba dvě hodiny a potom nemůžu vůbec usnout, potom jsem celej den unavená a chce se mi spát. Dostala jsem 1 z chemie, yeah. Včera mi taky došel novej epickej pásek od Vans s hot dogama a ještě krásný kraťasy na léto. Zítra jedeme slavit trojtý narozeniny. Moje, strejdovi a tety, máme je skoro po sobě a vždycky to slavíme dohromady. Konečně mi bude 14, heh, teda až v Úterý. Nevím z jakýho důvodu, ale dneska mi dal prostě kámoš ve Fyzice pusu, whát? :D (Ne, nekecám) Je to divný, prostě, kámoš mi dal pusu, chápete to? :D Ale nestěžuju si. 15.6 je u nás hippie muzikál 'Vlasy' a my tam jdeme s kámoškou jakože s cedulkama 'pořadatelé' a budeme security a nějakýho stánku, nebo skákacího hradu, yeah. Strašně se na to těším, taky tam potom vystupujeme se skupinou (taneční) takže to bude úplně epickej den :3 Vždycky si zapíšu něco co chci do článku napsat, ale potom to stejně ztratím a najdu to až večer -_- Momentální případ :D. Tak to je asi všechno, užijte si víkend dokud je hezky a mějte se pěkně ;)