Červenec 2013

Tábor Kamínka 2013 aneb 'Všichni tančí Mambó'

20. července 2013 v 21:17 | Kenzoo-

Po všem tom těšení už jsme konečně seděli v autobuse který nás měl zavést na určené místo. Ani jedna jsme nemohli uvěřit tomu, že konečně jedeme na tábor. Vybrali jsme si chatku uprostřed druhé řady chatek s číslem 19. Byli jsme tam jen my tři. Zase jsem tam potkala Jeho, do něho jsem se zamilovala i minule, hned jak jsem ho znovu uviděla, věděla jsem že se to zase vrátilo, nenápadně jsem ho pokaždé sledovala aby si ničeho nevšiml. Hry byli téměř stejné jako minulý rok a jako dalších 6 let zpátky. Název celotáborové hry byl STROJ ČASU. Rozdělili jsme se na týmy. My jsme byli Modrá starší a jmenovali jsme se Bluetooth-Daltoni. Všichni v týmu byli strašně fajn, pokaždé jsme se strašně nasmáli, prostě jsme si říkali nejvíc sexy tým na táboře.Jednou náš oddílovej vedoucí začal křičet po celém táboře 'A teď si dáme mambó!' nebo, 'Všichni tančí mambó!' Potom se z toho stala velká 'MAMBO' epidemie a všichni to křičíme do teď. (Běda jestli to někdo zkopíruje, dojdu si pro vás). Diskotéky jsem vždycky proseděla vzadu u stolu hledící do mobilu. Ještě že tam tu Wifi měli, nějak se mi hold tancovat vůbec nechtělo. Vždycky když byl ploužák a všichni si popadali do náručí jsem doufala, že mě taky třeba on vyzve, jenomže ono se to nestalo. Vždy došel někdo jiný nebo nikdo. On akorát hleděl do mobilu stejně jako já. Vždycky jsem se málem zbláznila, když si třeba náhodně sedl naproti mně na lavečku, když jsme tam zrovna něco probírali. Každej večer, noc jsme se snažili utíct před hlídající vedoucí, která nás naháněla do chatek. Párkrát jsem se probrala i s menší kocovinou, ale to k tomu patří. Hold jsme se trošku napili ze zásob kluků z vedlejší chatky. Snažili jsme se pár rozcviček vynechat, ale vždycky se na nás přišlo a my dělali dvakrát horší. Strašně jsme si to užívali. Na poslední dlouhé rozlučkové diskotéce se kamarádce splnil sen. Přiběhla zamnou se slzami v očích a všechno mi to řekla, měla jsem z toho velkou radost, protože se jí to splnilo. Potom ani nevím jak se to všechno záhadně rychle pokazilo. Zrovna ten kámoš, kterému jsem docela i věřila mu řekl úplně všechno. Vůbec nevím jak se to dozvěděl, protože jsem to neříkala ani jemu ani nikomu jinýmu. Tak strašně mě to dostalo, že jsem utekla pryč. Když jsem se asi po půl hodině docela uklidnila a vrátila jsem se zpátky, kámoška mi řekla něco ve smyslu, že by chtěl a že je mu to líto. Vyříkala jsem si to i s tím co za všechno mohl, nevím proč to udělal a jak se to dozvěděl. Potom byl poslední ploužák, ale já zůstala s kámoškou sedět venku. Jen přes okno jsme viděla jak se na mě dívá, zase se mi dostali slzy do očí a znovu jsem utekla. Poslední den jsem se mu snažila co nejvíc vyhýbat a nedívat se na něj, aby si někdo nemyslel. Když jsem nasedala do autobusu a opouštěla areál chtělo se mi brečet, protože se mi odtamtud vůbec nechtělo. Vůbec se mi nechtělo zpět za rodiči, tam jsem se nenudila.Tam semnou byli všichni kamarádi, né jak tady. Strašně mi všichni chybí.

Strašně moc jsem si ten tábor užila a nikdy na něj nezapomenu.

Btw. Fotky jsem sem nedala žádné, protože ještě nejsou na webech, ale až budou dám je sem.

Kanye West- Stronger

15. července 2013 v 14:08 | Kenzoo-
Tohle je přesně můj styl hudby -.- Nemůžu se toho zbavit. Je dokonalá (pro mě)

Myslím, že se to stalo znovu

9. července 2013 v 14:37 | Kenzoo-

Čau lidi. Teď jsem to trošku odflákla, ale zase. Je to tím že jsou prázdniny a mě se nechce sedět u blogu. Zítra jedu na tábor, takže asi nečekejte žádnou velkou, přehnanou aktivitu na blogu. Možná přidám nějakej článek, ale to by se mi muselo sakra chtít. Kdyby ne, tak jsem za 10 dní zpět :D Víkend v Luhačovicích byl fajn, moc se mi to tam líbilo. Nelepší byli ty snídaně, zaklepali já odemknu a tam koších plnej jídla, boží :D Nakoupili jsme domů asi 10 krabic oplatků :D. Včera jsem vstávala v 5 protože jsem musela s mamkou do nemocnice. Čekali jsme tam 4 hodiny v čekárně, myslela jsem že tam umřu -.-. Potom jsme šli do nákupáku, pro ještě nějaký věci na tábor a tak podobně. Večer jsme jeli k babičce na hrášek. Dneska jsem si šla koupit brýle, jenomže chytrolín si nevzal peníze -.- Takže se tam vydám ještě tak za 2 hodiny s kámoškou, jelikož se mi nechce jít samotné :D Mám to asi 400metrů od domu. -.- Už se na zítra strašně těším :3 Konečně! A teď to bude ještě lepší protože tam nejedou ty kravky z naší školy z déváté, jak já je nenávidím. No nic, užijte si léto a nejspíš i těch 10 dní beze mě :D Asi přednastavím nějaký články. Tak se mějte ;)

Mysl je jako padák. Funguje jenom, když je otevřená

3. července 2013 v 21:01 | Kenzoo-

čůs. Trošku jsem se na vás včera vyprdla, protože se mi nechtělo a dívala jsem se na Pařba v Bangkoku. :D To Pondělí nám vyšlo krásně, cestu tam jsme museli v autobuse stát, protože si nějaký babičky asi usmysleli výlet k nám do města. Až na to, že jsme se tam asi dvě hodiny nudili v mekáči tak dobrý, měli jsme hodně času než nám začalo kino. Potom jsme si klasicky koupili lístky,popcorn a šly jsme. Ten film byl ale boží :D Docela sranda :D Nic jsem si nekoupila, jenom kabelku která je takovej ryflovej pytel, ale šíleně se mi líbí :3 Včera jsem byla na prostřelení další dírky do ucha, yeah. Konečně :D Teď tam musím mít takovou ocelovou náušničku 14 dní aby to nehnisalo nebo tak něco. Je to boží. V Pátek jedeme na víkend do Luhačovic do nějakýho luxusního hotelu nebo co :D prý teda. Oh, znáte takovej ten pocit, když se díváte na film a najednou se tam do někoho totálně zamilujete? o.O :3 To je hrozný, neměla bych se na ty filmy dívat :D Plánuju že zase někdy udělám výlet do kina na Pařba na třetí, yeah. Musím se přiznat, že jsem si dneska uvařila. Ale bylo to už v tom sáčku, takže jsem to jenom ohřála, ale to je taky vaření takže :D Nevím, na víc se asi nezmohnu :D Tak se loučím, užívejte prázdnin.