Srpen 2013

Utíkej a neohlížej se

16. srpna 2013 v 18:03 | Kenzoo-
Čau čau, jsem tu zás. Jak se máte? Jak si užíváte prázdniny? Omlouvám se za to stěžování v minulým článku, musím si prostě postěžovat -.- K mým affs. Všem se moc moc omlouvám, že jsem na váš blog přes prázdniny nechodila a nekomentovala, ale prostě se mi nechtělo, pokud stím nejste spokojení, tak si mě smažte a dejte mi vědět, byla bych ale ráda, kdyby to nikdo neudělal, protože po prázdninách blog zase začnu respektovat, možná. Ale fakt se vám omlouvám, moje lenost je zlá. Zítra ráno odjíždím a kámoškou do Prahy na taneční tábor, nemůžu popsat moji natěšenost a nervozitu. Doufám, že tam bude moje taneční ikona, musí! Teďkom jsem s kámoškou byla venku a myslím, že je na tom stejně jako já. Strašně se obě těšíme :3 Akorát jsem si musela zaběhnout pro lampionek, nechápu proč, ale bylo to tam napsané, takže :D Úplně jsem si teďkom zamilovala filmy jako Iron Man 1-3, Saw a takový, i když z toho hororu nespím skoro vůbec, humus.
Jinak moc děkuju, že podporujete mě i mamku, važím si toho, moc. Někdy mám pocit, že Vy daleko odemě jste lepší než ti co jsou tu semnou. Mějte se hezky a užijte si poslední týdny prázdnin.

půlka prázdnin je v prdeli

2. srpna 2013 v 20:48 | Kenzoo-
čus blogerky. Asi tu nemá cenu popisovat každej den mýho nudnýho života. -_- Byli jsme v Jánošikových dierách, bylo to tam boží, určitě tam ještě někdy pojedeme, protože se mi tam strašně moc líbilo, příště i s mamkou. Zrovna v ten den měla mamka operaci, naštěstí to dopadlo dobře a bez problémů. Potom jsem jela s bratrancema k babičce asi na 3 dny. -_- Jela jsem za mamkou a oni ji za pár dní pustili. Všechno bylo v pohodě až do dneška, starala jsem se o ni a snažila se udělat oběd. Její jizva mě nahání hrůzu, jakoby do vás bodali nožem. Jakoby kámoši zapoměli že vůbec existuju, že by se mi někdo ozval že chce jít ven, nebo na koupák? Ani za nic. Tomu říkám kamarádi, jak vidím ty společný fotky všech na Facebooku, Asku, Instagramu chce se mi buď něco rozbít nebo brečet. Asi ještě před rokem to bylo skvělý. Dneska byl snad nejhorší den z celýho roku. Mamku začala šíleně bolet ledvina. Asi dvě hodiny tady brečela od bolesti, věřte mi není nic horšího než ji tak vidět. Odvezli jsme ji do nemocnice, teď je na kapačkách. Už sakra chcu aby to skončilo! Rozveselilo by mě kdybych šla aspoň s někým ven, ale hovno, kdo by semnou chtěl.Akorát za mnou přijede dobrej kámoš z tábora, aspoň někdo. Už je půlka prázdnin v háji a škola se blíží, bezva -_- Zase celoroční nuda. Promiňte za to, že se vám neozývám, ale nemám na to moc náladu. Mějte se pěkně a užívejte zbylou půlku prázdnin.